Otwarcie świetlicy służby liturgicznej

22 sierpnia 2020 roku w naszej parafii świętowaliśmy WIELKIE OTWARCIE Świetlicy Służby Liturgicznej. Dzięki wielkiemu poświęceniu i zaangażowaniu Dyrektora zakrystii Sławomira Leszki, dziś mogliśmy cieszyć się nowym, pięknym miejscem spotkań nie tylko dla dzieci i młodzieży ze Służby Liturgicznej.Już z daleka płynęły dźwięki muzyki i zapach grillowanej kiełbaski. Uroczystego poświęcenia dokonał Ksiądz Dziekan Ireneusz Rachwalski, a symboliczną wstęgę przeciął Ksiądz Proboszcz Marcin Jałoszyński wraz z Dyrektorem Sławomirem. Po otwarciu drzwi wszystkim ukazało się pięknie odnowione wnętrze i bardzo atrakcyjne wyposażenie, tj. piłkarzyki, bilard, cymbergaj. Dodatkową atrakcją była przejażdżka kultowym „gazikiem”. Atmosfera była wspaniała! Mamy nadzieję, że będzie to przyjazne miejsce, sprzyjające rozwojowi duchowemu, a także rozrywce i budowaniu wspólnoty.

Komentarze są wyłączone.