Cmentarz parafialny

Parafia pw. św. Kazimierza w Gułtowach

Znicz

Opłać znicz dla swoich bliskich!

Szanowni Państwo!

Informujemy o możliwości zapalenia wirtualnego znicza na grobie swoich bliskich. Do wyboru mają Państwo kilka kwot, każda z nich odpowiada określonej długości wyświetlania się e-znicza. Do każdego e-znicza można dodać wpis z intencją. Wpis można wybrać z listy, która dostępna jest przy opłacaniu e-znicza. Kwoty z wpłat zasilą fundusz na rzecz gułtowskiego cmentarza.

Aby opłacić e-znicz, należy w wyszukiwarce odszukać grób bliskiej osoby i przejść do opcji "Zapal e-znicz". Po przekierowaniu na stronę z wyborem kwoty i intencji, należy dokonać opłaty. Po zaksięgowaniu opłaty przez system, e-znicz będzie się wyświetlał na stronie przez określony przy kwocie czas. Zachęcamy do upamiętniania w ten sposób swoich bliskich!