Wizytacja Księdza Biskupa Zdzisława Fortuniaka – 22/23 października

Wizytacja w naszej parafii rozpoczęła się od nabożeństwa różańcowego oraz Mszy Świętej celebrowanej przez Księdza Biskupa. W niedzielę Ks. Biskup spotkał się również ze wspólnotą różańcową, ministrantami i szafarzami oraz przedstawicielami Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, uczestniczył w Mszy Św. dziecięcej, a także w Mszy Św. upamiętniającej śp. Profesora Edmunda Maćkowiaka. Następnie udał się na cmentarz, a o godz. 17.00 uroczyście odprawił Mszę Świętą, podczas której udzielił sakramentu bierzmowania 31 kandydatom.

W drugi dzień wizytacji Ks.Biskup celebrował Mszę Świętą dla seniorów z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy Świętej udał się do szkoły na spotkanie z uczniami i nauczycielami. Zwieńczeniem pobytu Księdza Biskupa w naszej parafii były odwiedziny chorych.

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie i aktywny udział w wizytacji kanonicznej.

Weronika Krakowska

Fot. Aleksandra Łaniecka, Ks. Jerzy Szymczak, Weronika Krakowska

Komentarze są wyłączone.